Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Kész az új Symphony X

0915syxGyakorlatilag teljesen elkészült a New Jersey-i Symphony X új nagylemeze. Michael Romeóék albumának hangzásáért ismét Jens Bogren felelt, a megjelenés valamikor az év második felében várható.

Miután a banda utolsó két albumán is melózó Jens Bogren végzett a keveréssel és a masztereléssel, Warren Flanagan pedig elkészítette a borítót, kimondható: teljesen elkészült a Symphony X új nagylemeze. A zenekar legutóbb 2011-ben jelentkezett friss stúdióalbummal Iconoclast címmel, és Mike LePond basszusgitáros még tavaly év végén azt nyilatkozta: az új anyag vélhetően elődjénél dallamosabb, kevésbé súlyos megközelítésű lesz. „Ha mindenáron hasonlítgatnom kellene, akkor azt mondanám, olyan, mintha a The Odyssey és a Paradise Lost kombinációja lenne, valami ezek között… Sok klasszikus Symphony X-elem van benne, méghozzá több olyan is, amit sok rajongónk hiányolt tőlünk az utóbbi években. Szóval a tábor szerintem szeretni fogja”, vélte a basszer.

A Symphony X az új lemez megjelenését követően az Overkill társaságában turnézik majd Észak-Amerikában az ősz folyamán.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.