Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ken Mary lesz a Flotsam And Jetsam beugró dobosa

0712kenmaryNemrég Budapesten is fergeteges koncertet adott az arizonai Flotsam And Jetsam, akik azonban nem sokkal később ismét doboshiányba kerültek. Az aktuális bulikra azonban egy igazi szakmai nagyágyút szerződtettek le...

Távozott a Flotsam And Jetsam soraiból Jason Bittner, aki átigazolt az Overkillbe, így az arizonai thrasherek ismét dobos nélkül maradtak. A pótlás azonban igencsak erősnek ígérkezik a júliusi észak-amerikai és az augusztusi európai bulikon: a csapatba maga Ken Mary ül be, aki olyan bandákban játszott korábban, mint a Fifth Angel, a House Of Lords vagy Alice Cooper zenekara. Egyelőre sajnos úgy tűnik, csak ideiglenes beugrásról van szó, de már biztos, hogy a Flotsam a koncertek után nekilát a következő lemez munkálatainak.

A zenekarral Budapesten készített aktuális interjúnkat itt olvashatod.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.