Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Júniusban Budapesten koncertezik az Evanescence

A Skalar Music Hungary nagy örömmel jelenti be, hogy idén végre hazai színpadon is bemutatkozhat Amy Lee méltán világhírű zenekara, az amerikai Evanescence. A koncert június 18-án, a Petőfi Csarnokban kerül megrendezésre.

A 2003-as Fallen című nagylemezzel berobbant, valamint az előző évtizedet a női hangok terén alapjaiban meghatározó rockzenekar öt éve már járt hazánkban, azonban akkor a Good Enough című dalhoz forgattak videoklipet a Halászbástyánál. Most azonban egyszerre lesz lehetőség egy, az előző évtizedet felelevenítő múltidézésre, amely méltán igazolja majd, hogy a formáció legnagyobb slágerei (Bring Me To Life, My Immortal, Going Under) még mindig időtállóan magával ragadók, valamint a tavaly megjelent visszatérő lemez dalai is bebizonyíthatják, hogy a kiadást megelőző pihenés után tényleg újult erővel tért vissza a zenekar.

A koncert június 18-án a Petőfi Csarnokban lesz, a jegyár elővételben 7500, a koncert napján 8500 forint.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.