Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Jon Dette az Iced Earth új turnédobosa

Jon Dette, a Slayer és a Testament korábbi tagja és az Anthrax kisegítője ugrik be az Iced Earth soraiba a Volbeattel közös európai turné hátralévő állomásaira. Egyelőre még nem tudni, Dette a jövő évi önálló turnéra – így a februári budapesti koncertre – is marad-e a csapatban, de reméljük…

Jon Dette ül majd az Iced Earth dobcucca mögött az aktuális európai dátumokon a november 6-ai berlini koncerttől kezdve egészen a december 1-jei koppenhágai zárásig – jelentette be az amerikai power metal csapat. Jon Schafferék éppen nagy cimboráikkal, a Volbeattel játszanak a kontinens szerencsésebbik felén, és az eddigi kisebb volumenű bulik után ma kezdődik a nagyobb, aréna-méretű helyek sora. Az év elején távozott Brent Smedley helyére került Raphael Saini távozásában mindez természetesen nem játszott közre, mert mint kiderült, esetében eleve időleges helyettesítésről volt szó. A januárban megjelenő Plagues Of Babylon albumot azonban még ő dobolta fel.

Egyelőre nem tudni, hogy Jon Dette szerződtetése csak az idei bulikra szól-e, vagy esetleg hosszabb távú dologról van szó, de mi a júliusi budapesti Anthrax koncert után reménykedünk benne, hogy a Concerto szervezésében megvalósuló, február 5-ei budapesti bulin is őt láthatjuk majd a dobszerkónál. A koncert helyszíne a Club 202 lesz, Schafferék előtt a Warbringer és az Elm Street gondoskodik majd a hangulatról.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.