Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Jön az első I’m Dorothy-lemez, hallgasd meg a Maradok című dalt!

A héten jelenik meg a Dorothy romjain alakult I'm Dorothy első lemeze. A Legyen X-ről most meghallgatható még egy friss szerzemény.

0722imdorothy

A Dorothy nem vész el, csak átalakul: Dodo 2021 januárjában jelentette be, hogy I'm Dorothy néven folytatja a zenélést, és hamarosan új zenésztársak vették körül: Bartha István és Rinkács Péter gitárosok, valamint Győri Ádám dobos. A Legyen X című első nagylemez velük készült el, kilenc új dal, és a Feró 75 Tribute CD-n megjelent Beatrice-feldolgozás hallható rajta. Az album a H-Music Magazinnal együtt jelenik meg április 6-án.

imdorothy_cA dallista az alábbi:

01. Legyen X
02. Kidobós
03. Szakits, ha bírsz!
04. Kitörölhetetlen
05. Maradok
06. Bízz magadban
07. Sorsszerű
08. Aki mást vár
09. Ez csak Rock and Roll
10. Mindennapi

Most a Maradok című szerzemény is meghallgatható az albumról. A zenekar korábban már több saját számot, illetve egy Beatrice-feldolgozást is közzétett.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Roger Waters - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 22.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.