Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Jön a másodk Redemption Tom Englunddal, hallgasd meg az I Am The Stormot!

Márciusban új albummal jelentkezik a Redemption. Az első előzetes dalt máris bemutatták.

0912redemption

Négy éve jelent meg a progresszív metálban erős Redemption legutóbbi nagylemeze, a Long Night’s Journey Into Day, amely az első volt a mikrofonnál a Ray Alder helyére érkezett Tom Englunddal. A súlyosnak, sötétnek ígért folytatás tavasszal érkezik ismét az AFM kiadónál, és ugyan a pontos részletek egyelőre nem ismertek, I Am The Storm címmel máris itt az első dal az albumról.

További részletek remélhetőleg hamarosan.

 

Hozzászólások 

 
#3 Thomas 2022-12-11 18:24
Idézet - Anomander:
Evergrey (de ezt csak az ocd-s lelkem miatt írtam ide, felteszem te is erre gondoltál).
Szerintem Redemption-ös, de tényleg súlyosabb és sötétebb, mint ahogy a promó szöveg írja.
Tom hangja miatt persze adódik valamennyi hasonlóság.
Jónak ígérkezik, várom a lemezt.

Persze, Evergrey, köszi.
Idézet
 
 
#2 Anomander 2022-12-11 16:57
Evergrey (de ezt csak az ocd-s lelkem miatt írtam ide, felteszem te is erre gondoltál).
Szerintem Redemption-ös, de tényleg súlyosabb és sötétebb, mint ahogy a promó szöveg írja.
Tom hangja miatt persze adódik valamennyi hasonlóság.
Jónak ígérkezik, várom a lemezt.
Idézet
 
 
#1 Thomas 2022-12-11 14:38
Jó ez a szám, de talán nem kellene Evergreenbe átmenni, énekes váltás ide vagy oda.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.