Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Jó riffek vannak benne, és tök poén játszani gitáron, emellett ez az első dalunk, amiben énekelek”

Több kiadatlan érdekességet is kihozott az elmúlt hónapokban az August Burns Red. A dalok most egy Guardians Sessions című EP-n, gyűjteményes formában is kijönnek.

1217abr

augustburnsred_cGuardians Sessions lesz annak az EP-nek a címe, amelyen az utóbbi időszak extra dalait gyűjti össze az August Burns Red. A kiadvány április 16-án lát napvilágot a Fearless Recordsnál.

A dallista az alábbi:

01. Standing in the Storm
02. Icarus
03. Chop Suey!
04. Westworld
05. Paramount (Reprise)
06. Extinct by Instinct (Reprise)

Jake Luhrsék most a már ismert darabok mellett egy Icarus című dalt mutatott benne, amelyben Dustin Davidson basszusgitáros is vokalizál. „Az Icarus nem passzolt a Guardians lemezre, így nem került fel rá", mondja Dustin. „Örülök, hogy a rajongók hallhatják végre, mert jó riffek vannak benne, és tök poén játszani gitáron. Emellett ez az első dalunk, amiben énekelek."

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.