Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ismét új énekessel játszik a The Treatment, itt az első közös szám

Let’s Get Dirty címmel új dalt mutatott be a brit The Treatment. A csapatban ismét új frontember dolgozik.

0728treatment

Két éve jelent meg a brit The Treatment legutóbbi nagylemeze, a Generation Me, amelyen már Mitchel Emms énekelt a kiválóan sikerült Running With The Dogs anyagot feltoló Matt Jones helyén. Mint kiderült, Emms sem maradt sokáig a zenekarban: tavaly ősszel ő is otthagyta a fedélzetet, helyére pedig Tom Ramptont állították. A csapat következő anyaga a Frontiers gondozásában jelenik meg valamikor a belátható jövőben, és máris bemutattak egy friss szerzeményt Let’s Get Dirty címmel.

A zenekar még 2014-ben, az Alter Bridge vendégeként Budapesten is fellépett.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.