Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ismét együtt játszik Morbid Angelt David Vincent és Pete Sandoval

0303psA hónap végén európai turnéra indul az I Am Morbid. A körút érdekessége, hogy ismét közösen lehet majd látni a színpadon a klasszikus Morbid Angel két tagját.

Pete „Commando" Sandoval doboslegenda is csatlakozik a David Vincent nevével fémjelzett I Am Morbid zenekarhoz a tavaszi európai turnén. A Morbid Angel klasszikus dalait játszó formáció ezúttal a tavaly harminc éve megjelent Blessed Are The Sick alapművet állítja majd a műsor fókuszába, és a két alapember társai Bill Hudson gitáros és Kelly McLauchlin basszer lesznek. A turnéba a Belphegor és a Hate is becsatlakozik.

Noha a turné eredeti, még tavalyra szóló fellövésekor magyar dátum is szerepelt a menetrendben, ez sajnos a járvány áldozatául esett. Hozzánk legközelebb április 3-án, a pozsonyi MCC Majesticben lehet elcsípni a nem mindennapi összeállítást, de március 29-én a prágai Futurumban is fellépnek.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.