Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ismét Budapesten lép fel a Black Label Society

Június 27-én, vagyis szinte napra pontosan a tavalyi koncert után ismét Budapesten koncertezik a Black Label Society, legalábbis a Zakk Wylde által közzétett friss turnédátumok erről tanúskodnak. A helyszín a banda honlapja szerint a PeCsa Music Hall lesz.

Zakk és bandája hosszas várakozást követően végül tavaly jutott el először Magyarországra, és eszerint a duplázásra ezúttal szerencsére nem kellett sokáig várnunk. A gitáros idén nyáron ismét masszív Európa-turnéra indul, és eközben többször fellép majd Ozzy Osbourne-nal is a speciális Ozzy & Friends bulikon. A pesti fellépés előtti napon például Bécsben, a Stadthallében is játszik a BLS, így nyilván aznap Zakk is színpadra lép majd az énekessel, bár az egyelőre nem tiszta, stabil gitárosként vagy csak vendégként.

További részletekkel is szolgálunk, amint lesznek, addig is örvendezzünk együtt!

A tavalyi koncert előtt Zakk-kel készített interjúnkat itt olvashatod.

 

Hozzászólások 

 
+5 #1 Venomádi 2012-03-23 16:03
Na végre már valami értékelhető :D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.