Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Instagrind Dirk Verbeurentől: két dal is meghallgatható a Bent Sea projekttől

Új dalt tett közzé Dirk Verbeuren, amely a Megadeth dobosának Bent Sea projektjéhez fűződik. A számban a Nasumból ismert Jesper Liveröd is szerepel.

0707dirk

Tavasszal tette közzé Bent Sea nevű projektjének Grind To A Halt című dalát Dirk Verbeuren, amelynek most a folytatása is megérkezett, ez Sycophant Legions címmel máris meghallgatható. A számot Petri Eskelinen énekessel (Feastem) és Jesper Liveröd basszerrel (Nasum) rögzítette a Megadeth dobosa, és csak Instagrindként aposztrofálja a szériát.

A Bent Sea-nek határozottan nincsenek komoly céljai, pusztán zenélésről és alkotásról szól az egész. Verbeuren februárban Budapesten is fellépett a Megadeth soraiban.

 

Hozzászólások 

 
#1 Laja 2020-07-18 12:42
Ez elég felejtős.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.