Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Igen ihletett lemez készült”

November 6-án új nagylemezzel jelentkezik Orianthi. A gitárhősnőtől máris meghallgatható egy újabb dal.

0902orianthi

O címmel jelenik meg a Frontiersnél nemsokára Orianthi Panagaris új nagylemeze, amely hét év óta az első stúdióalbum tőle. „Igen ihletett lemez készült", mondja a dalokról. „Igyekeztem nyersre venni a figurát, és nem gondoltam túl semmit. Marti Frederiksen orianthi_cproducerrel az volt a célunk, hogy minden dallal egyedi hangzást és hangulatot teremtsünk, így aztán sokat kísérleteztünk szintetizátorokkal és a különböző gitárhangzásokkal."

A dallista az alábbi:

01. Contagious
02. Sinners Hymn
03. Rescue Me
04. Blow
05. Sorry
06. Crawling Out Of The Dark
07. Impulsive
08. Streams Of Consciousness
09. Company
10. Moonwalker

A Sinners Hymn című dal már ismert, most az Impulsive is meghallgatható.

 

Hozzászólások 

 
#1 Petya 2020-10-03 23:06
Barbibi nyanya csak cc 30évet késett. Franknkón kibek csinálja?
Mikor van The Dead South, meg Igorrr, meg Possessed.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.