Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Igazi fejrázós, táncolós, ördögvillázós, a placcot megremegtető ragga-rocktéma ez a dal”

Új kislemezdallal jelentkezett a Skindred. A zenekar fennállásának huszonötödik évfordulóját ünnepli majd a jövőre esedékes friss nagylemezzel.

1109skindred

Hétvégén Budapesten is ismét fellépett a Skindred, méghozzá a Volbeat előzenekaraként, és már a koncerten is elhangzott a Gimme That Boom című új szerzemény. A csapat most single-ként is megjelentette a számot, amely a Smile című, jövőre esedékes albumon kap majd helyet. Az anyag a Skindred nyolcadik nagylemezeként az Earache gondozásában jelenik meg, és egyben fennállásuk huszonötödik évfordulóját is megünneplik vele. „Igazi fejrázós, táncolós, ördögvillázós, a placcot megremegtető ragga-rocktéma ez a dal” – mondja Benji Webbe énekes.

További részletek a lemezről hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.