Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

I Wanna Play My Guitar: itt az első SatchVai-dal, a mikrofonnál Glenn Hughes

I Wanna Play My Guitar címmel mutatta be közös SatchVai zenekara első dalát Joe Satriani és Steve Vai. A dalban Glenn Hughes énekel.

0402satchvai

SatchVai néven közös csapatot alapított Joe Satriani és Steve Vai. A dobok mögött Kenny Aronoffot, a basszusgitárnál Marco Mendozát találjuk, és velük tart egy harmadik gitáros is Pete Thorn személyében. „Eleinte gyötrelmes feladatnak tűnt kiválasztani a SatchVai Band tagjait, aztán átcsapott izgalmasba – mondja Joe. – Rengeteg nagyszerű muzsikus közül válogathattunk! Nem csoda, hogy a varázslatos koncertzenekar titka mindig a zenészek közötti összhang, mi pedig megtaláltuk ezt az összhangot Kennyvel, Marcóval és Pete-tel. A koncerteken nemcsak a korábbi szólómunkáinkra koncentrálunk majd, hanem a közös, új lemezünk dalaira is.”

Joe és Steve tavaly tavasszal már bemutatott egy közös dalt The Sea Of Emotion címmel, amelyet most a SatchVai formációban felvett első tétel követ a sorban. Az I Wanna Play My Guitarban egy másik igazi legenda, Glenn Hughes énekel.

A zenekar nyáron alapos európai turnéba fog. Magyar dátum jelen állás szerint nem lesz, hozzánk legközelebb július 20-án lehet majd elcsípni őket a prágai Forum Karlinban. A majdani közös lemez még idén megjelenik.

 

Hozzászólások 

 
#1 Eugen 2025-05-07 10:24
Sztárvendég: Szacsvai László.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.