Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hivatalosan is ismét teljes a Nightwish felállása

Hivatalosan is Jukka Koskinen lett a Nightwish basszusgitárosa. A zenész több mint egy éve, Marco Hietala távozásakor csatlakozott a finnekhez turnémuzsikusként.

0822nw

„Nagy örömmel jelentjük, hogy hivatalosan is zenekari taggá avattuk kedves barátunkat, Jukka Koskinent – jelentette be vasárnap a Nightwish. – Hihetetlenül hálásak vagyunk neki, hogy ott állt mellettünk a turnék során, és teljesen természetesnek tűnik, hogy hivatalosan is csatlakozzon hozzánk."

A Wintersunból ismert Koskinen 2021 májusában került a Nightwish környékére, miután Marco Hietala bejelentette távozási szándékát. A zenekar pár hete az idei FEZEN-en is fellépett vele, december 20-án pedig végre többször elhalasztott önálló bulijukat is megtartják Budapesten, a Papp László Sportarénában. Vendégként a Beast In Black és a Turmion Kätilöt is fellép. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#1 Maraqja 2022-08-22 16:34
R.I.P. Wintersun
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.