Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hazatért az Omega Diatribe: „El tudnánk viselni ezt az életformát huzamosabb ideig is!”

Befejezte közép-európai turnéját az Omega Diatribe. A budapesti extrém groove metal csapat Trinity című, tavasszal megjelent harmadik nagylemezét népszerűsítette.

0401od1

A tizenhét állomásos turné keretében olyan külföldi országokba jutott el a banda, mint Csehország, Lengyelország, Ausztria, Szlovákia és Románia. A csapat többnyire a Cadaveres zenekarral járta az országot, a külföldi állomásokon pedig a Pennhurst és King Furia kísérte őket. „Hatalmas élmény volt ilyen hosszú ideig folyamatosan úton lenni és megtapasztalni azt, hogy milyen, amikor tizenegy napig mindennap koncert van”, mondja Hájer Gergő gitáros. „El tudnánk viselni ezt az életformát huzamosabb ideig is! Emellett nagyon jó barátainkra leltünk mind a Cadaveres, mind a Pennhurst mind pedig a King Furia társaságában is, ami külön öröm, hogy olyan arcokkal lehettünk úton, akikkel kölcsönös a szimpátia.” „Rengeteg olyan dolog van, amit legközelebb biztosan másképp fogunk csinálni, de lényegében jól éreztük magunkat és szereztünk pár új rajongót, ami külön öröm számunkra. Amit még kiemelnék, hogy a hangosítás és az ellátás a legkisebb klubokban is kiváló volt”, teszi hozzá Szathmáry Ákos basszer.

Egy rövid videó megtekinthető a körútról.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.