Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hat év után új dallal tért vissza a Wig Wam

Új dallal tért vissza a színre a Wig Wam. A norvég hard rockerek évek óta inaktívak voltak.

1028wigwam

2014-ben széledt szét a norvég Wig Wam, akik előtte tizenhárom éven át zenéltek, és a 2005-ös Eurovíziós Dalfesztiválon való részvételüknek köszönhetően egy idei szélesebb nyilvánosságban is pörgött a nevük. Åge Sten Nilsen énekes, Trond Holter gitáros, Bernt Jansen basszer és Øystein Andersen dobos most egy új dallal tértek vissza a színre, amelyet hamarosan remélhetőleg teljes nagylemez is követhet. Albumot utoljára 2012-ben hoztak ki Wall Street címmel.

 

Hozzászólások 

 
#1 bogar 2020-10-28 13:34
Soha nem követtem ezt a zenekart, de ez a dal üdítően jó lett. Asszem rápróbálok még másra is tőlük.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.