Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hat év után új albummal jelentkezik a Walls Of Jericho

0220wojHat hosszú év után új lemezen dolgozik a detroiti Walls Of Jericho. A hardcore csapat legutoljára hat évvel ezelőtt jelentkezett soralbummal, egy új daluk demóverzióját máris meg lehet hallgatni.

Hamarosan stúdióba vonul a Walls Of Jericho, akik elég régen, konkrétan 2008-ban jelentettek meg utoljára nagylemezt The American Dream címmel a Trustkill kiadónál, és ugyanabban az évben a Slipknot / Stone Sour frontember Corey Taylorral közösen is kiadtak egy Taylor által producerelt EP-t Redemption címmel. Az új lemez megjelenése még idén várható, címet egyelőre nem tudni, de Candace Kucsulainék már nagyban írják a dalokat.

Ezek közül egy Relentless című szerzemény máris meghallgatható alább, igaz, egyelőre még csak demóváltozatban.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.