Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Harvest: nézd meg az első dal klipjét Lombardo és a Biffy Clyro tagjainak projektjétől!

Empire State Bastard néven fut a Biffy Clyro két tagja, illetve Dave Lombardo közös projektje. Az első közös dalhoz forgatott klip máris megtekinthető.

0326esb

A Roadrunnerhez szerződött az Empire State Bastard nevű formáció. A zenekar tagjai Simon Neil, a Biffy Clyro énekes/gitárosa, Mike Vennart, a Biffy Clyro turnégitárosa, Dave Lombardo dobos (Mr. Bungle, korábban Slayer és Suicidal Tendencies, illetve most már ex-Testament is) és Naomi Macleod basszer (Bitch Falcon). A legkomolyabb érdekességet az jelenti, hogy a fenti felállás saját bevallásuk szerint extrém, elborult, noise rockkal kevert grindcore-t játszik. A Harvest című dalhoz most videót is forgattak.

A csapat első lemeze várhatóan még idén kijön, és pár angol klubbuli mellett olyan gigafesztiválokon debütálnak nyáron, mint a doningtoni Download vagy a clissoni Hellfest. Lombardónak hamarosan egy szólólemeze is megjelenik.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.