Shock!

május 13.
szerda
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Harmincnégy év után, turné kellős közepén dobbantott egy alapember a Magnumból

1210stanwayHarmincnégy évet húzott le a Magnum soraiban Mark Stanway billentyűs, aki most mégis úgy érezte: ideje otthagyni társait. A zenekar egyelőre nem döntött az utódlás kérdéséről.

1982-ben, a csapat harmadik lemeze, a Chase The Dragon felvételei előtt csatlakozott a birminghami Magnumhoz Mark Stanway billentyűs, aki – a rövid leállást is beleszámítva – most, harmincnégy év után távozik a patinás brit hard rockerek soraiból. „Megmásíthatatlan körülmények miatt, mély szomorúsággal tudatom, hogy meghoztam életem egyik legbonyolultabb döntését: hivatalosan is kiléptem a Magnum soraiból", áll Stanway nyilatkozatában, aki mindenkitől elnézést kér, ha esetleg vele szerette volna látni a csapatot a közeljövőben esedékes koncerteken, a csapat ugyanis éppen turnén van. Stanway leszögezi, hogy továbbra is nagyon büszke a zenekarral elért eredményeire, volt társainak a lehető legjobbakat kívánja a továbbiakra nézve, és továbbra is zenélni szeretne.

A Magnum jelenleg az idei Sacred Blood „Divine" Lies lemezt turnéztatja Nagy-Britanniában, és ugyan egyelőre nem kommentálták Stanway távozását, Al Barrow basszusgitáros már mindenkit biztosított egy posztban, hogy a körút három hátralévő állomása mindenféle fennakadás nélkül megy majd le Mark nélkül is.

 

Hozzászólások 

 
#1 fallosz pista 2016-12-10 18:09
biztos keveselte a pénzt!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.