Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hard Times: nézd meg az Ozone Mama új klipjét!

1031omHard Times címmel elkészült az Ozone Mama új videója. A dal a zenekar nemrég megjelent friss albumán, a Sonic Gloryn szerepel.

Szeptember végén jelent meg az Ozone Mama új nagylemeze, a Sonic Glory, amely itthon és külföldön is maximálisan elnyerte a zenei szakma elismerését. A Gábor András (gitár), Székely Márton (ének), Dobos Gergely (basszusgitár) és Gulyás Máté (dobok) alkotta kvartett a Man On The Run című dal szöveges videója után most a Hard Timeshoz forgatott klipet, amely alább megtekinthető.

A Sonic Glory album október 2-től az összes ismert digitális terjesztőnél elérhető, és ingyenes regisztrációt követően teljes egészében meghallgatható például itt.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+3 #1 BSND 2015-11-28 12:16
Pont a napokban hallgattam végig az albumukat, elég jó ez a banda! Nem mondom, hogy ebben a stílusban nincs náluk jobb, de ez egy teljesen korrekt, vállalható produkció nemzetközi szemmel nézve is. Ha valaki beléjük nyomna némi pénzt, egy The Vintage Caravan-szintű karriert bőven el lehetne érni.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.