Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Halottaskocsira cseréltük a dalban szereplő Cadillacet”

’80-as évekbeli popklasszikussal jelentkezett a Cemetery Skyline. A zenekar a nyári Rockmaratonon is ott lesz.

0402cemskyline

Az eredetileg Roy Orbison számára írt, ám először a nemrég Budapesten is fellépett Cyndi Lauper által 1989-ben megjelentetett I Drove All Night című dalt dolgozta fel a Cemetery Skyline. „Markus rukkolt elő az ötlettel, én pedig a dal nagy híveként nem tudtam nemet mondani – mondja Santeri Kallio billentyűs. – Hamarosan a többiek is fellelkesedtek, hogy adjunk ennek a klasszikusnak egy sötétebb bevonatot. Szerintem Markus régi autók iránti mániája is közrejátszott abban, hogy feldolgozzunk egy olyan nótát, ami arról szól, hogy valaki mániákusan vezet a sötét éjszakában. Mindössze halottaskocsira cseréltük a dalban szereplő Cadillacet…”

Az Insomnium, a Dark Tranquillity, az Amorphis és a Sentenced tagjait soraiban tudó zenekar első nagylemeze, a kiválóan sikerült Nordic Gothic tavaly jelent meg. A Cemetery Skyline az idei Rockmaratonon is fellép.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.