Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hallgass meg egy új dalt Warrel Dane-nel a mikrofonnál!

0925warrelWarrel Dane énekel a seattle-i Shaded Enmity zenekar And Life Was Great… című új dalában. A Nevermore egykori énekese most a visszatérésre készül korábbi zenekarával, a Sanctuaryvel.

A Shaded Enmity legutóbbi lemeze, a Forsaken And Forgotten júniusban jelent meg, ennek tervezett digipak kiadásán szerepel majd bónuszként a Warrellel közös szerzemény. A számot Aaron Smith producerelte, aki többek között Dane ex-kollégájával, Jeff Loomisszal is dolgozott korábban. A dal a zenekar bandcampes oldaláról le is tölthető.

A Warrel és Jim Sheppard nevével fémjelzett Sanctuary, a tetszhalott Nevermore pár évvel ezelőtt újjáélesztett elődzenekara tavasszal a Century Mediához szerződött. A csapat új nagylemeze, a The Year The Sun Died elvileg még az év vége előtt megjelenik.

 

Hozzászólások 

 
#1 bélférgek támadása 2013-09-26 13:11
Váá lesz új Sanctuary lemez !!?
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.