Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hallgasd meg Nagy Dávid első EP-jét!

Nekem való címmel elkészült Nagy Dávid első EP-je. A Helland és a Pokolgép volt, illetve a Kényes Foltok jelenlegi gitárosa önállóan más vonalon utazik, mint zenekaraiban, a négyszámos minialbum pedig máris meghalllgatható.

1028ndb

A hol pörgősebben, hol visszafogottabban üzemelő Kényes Foltok mellett legutóbb a Hellandben találkozhattunk Nagy Dáviddal, a Pokolgép volt gitárosával. A zenekar 2014-ben egy jól sikerült albumot is megjelentetett Hellness címmel, ám tavaly mégis leálltak, Dávid pedig szólóprojektet alapított Piller Alex dobossal és Tengely Viktor basszusgitárossal. E formációban mindenképpen lazább, rockosabb, bluesosabb irányultságú muzsikát játszik, mint a Pokolgépben vagy a Hellandben.

A Nekem való című első önálló EP alább máris meghallgatható.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+4 #1 bluevoodoo 2016-05-24 09:51
Kispál meg 30Y rajongóknak biztosan bejön.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.