Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Gitárost váltott az Airbourne

0407airbourneMegtörtént az első tagcsere az ausztrál Airbourne-ban: David Roads gitáros otthagyta a zenekart. Utódja Harri Harrison lett, aki a csapat régi cimborája.

Karrierje első tagcseréjét abszolválta a napokban az Airbourne, akiket otthagyott David Roads gitáros. Harag természetesen nincs, Roads sima családi okokból távozott a zenekarból, hogy visszatérjen hozzátartozóihoz és a gondtalan hétköznapokhoz. „David úgy döntött, kilép a csapatból, hogy a családi cégben dolgozzon. A vér nem válik vízzé... Így aztán minden jót kívántunk egymásnak", áll a csapat nyilatkozatában, akik máris leigazolták Roads utódját Harri Harrison személyében. A gitáros korábban a Palace Of The King nevű ausztrál bandában játszott.

Az Airbourne legutóbbi lemeze tavaly jelent meg Breakin' Outta Hell címmel.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.