Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

For The Glory: hallgasd meg a Satyricon-közeli Via Doloris első albumát!

For The Glory címmel jelenik meg a mai napon Via Doloris első albuma. A norvég gitáros, Gildas le Pape által megálmodott lemezen vendégként a Satyricon ikonja, Frost dobol.

0122viadoloris

viadoloris_cA Satyricon korábbi turnégitárosa, a Pestet is megjárt Gildas le Pape énekes/gitáros/basszer a Via Doloris projekt motorja és főnöke, amelynek a Season Of Mistnél érkezik első nagylemeze március 20-án. A lemezt Frost (Satyricon, 1349) dobolta fel.

A dallista az alábbi:

01. Communion (06:29)
02. Un Franc Soleil (06:58)
03. Omniprésents (07:26)
04. For The Glory (07:38)
05. Ultime Tourment (10:12)
06. Visdommens Vei I (07:11)
07. Visdommens Vei II (02:05)

Az album a megjelenés alkalmából most teljes egészében, hivatalosan végighallgatható.

 

Hozzászólások 

 
#1 Edem 2026-03-23 06:40
A srác megírta Frosttal a lemezt, amit a Satyiconnak kellett volna kb a Volcano után. Hallgattatja magát.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.