Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Fools Tomorrow címmel friss számot mutatott be a Sicksense

Két ismert énekessel a fronton dolgozik a Sicksense nevű amerikai csapat, akiknek tavaly jelent meg az első minialbuma. Egy új szám máris meghallgatható a csapattól.

0810sicksense

Sicksense néven fut az új zenekar, amelyben többek között a The Agonist énekesnőjét és a Stuck Mojo frontemberét is ott találjuk. Az egyszerre keménynek, dallamosnak, fogósnak és groove-osnak ígért zene két alkotója Vicky Psarakis és Robby J. Fonts mellett Branislav Panic gitáros, Samuel Bedard basszer és Cody Taylor dobos.

A banda első hangzóanyaga egy EP volt öt dallal, egy évvel ezelőtt. Most Fools Tomorrow címmel bemutattak egy friss szerzeményt is.

 

Hozzászólások 

 
#1 Tulus 2023-04-11 16:58
Hm... a Stuck Mojo énekese miatt talán meghallgatom majd....

Ui: Korn-os hatásokkal megfűszerezett, fogós zene.

Ez az új dal pozitív csalódás, majd meglátjuk a teljes lemezt....
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.