Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Flat Earth: új csapat a HIM romjain

A HIM sztorija befejeződött, a zenekar volt tagjai azonban természetesen nem hagynak fel a zenéléssel. Mikko „Linde" Lindström gitáros most régi doboskollégája, Gas Lipstick társaságában hozott létre egy új bandát Flat Earth néven.

0213flatearth

Flat Earth a neve annak a csapatnak, amelyben Mikko „Linde" Lindström, a HIM volt gitárosa, illetve a zenekar legismertebb felállásának dobosa, Mika „Gas Lipstick" Karppinen dobos egyesítette erőit az Amorphis volt basszerével, Niclas Etelävuorival. A zenekart a Polanski énekese, Anttoni Pikkarainen teszi teljessé, dalaikat pedig egyszerre ígérik súlyosnak és pszichedelikusnak – ám az alap nem a HIM-féle love metal, hanem sokkal inkább az alternatív rock fénykorának irányába mutat.

A zenekar máris a Finnvoxban dolgozik bemutatkozó lemezén Hiili Hiilesmaa producerrel, aki a HIM mellett többek között az Amorphisszal, a The 69 Eyesszal és az Apocalypticával is dolgozott már azelőtt, a megjelenés pedig még idén várható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.