Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Februárban jön Michael Romeo új szólólemeze, hallgasd meg a Divide & Conquer című dalt!

Hamarosan új szólólemezzel jelentkezik Michael Romeo. A Symphony X gitárosa legutóbb 2018-ban adott ki önálló albumot.

1020mr

Az InsideOutnál érkezik február 4-én Michael Romeo új lemeze, a War Of The Worlds, Part II. Mint címéből is bárki kitalálhatja, a lemez a 2018-as War Of The Worlds, Part 1 folytatása, amelyen olyan kiváló muzsikusok segítik a Symphony X főnökét, mint John Macaluso dobos (TNT, Ark) vagy John „JD” DeServio basszer (Black Label Society), az énektémákért pedig Dino Jelusick felel.

A dallista az alábbi:

michaelromeo_c01. Introduction - Part II (2:37)
02. Divide & Conquer (4:46)
03. Destroyer (5:34)
04. Metamorphosis (5:53)
05. Mothership (2:23)
06. Just Before the Dawn (5:01)
07. Hybrids (6:14)
08. Hunted (4:32)
09. Maschinenmensch (9:03)
10. Parasite (4:33)
11. Brave New World (Outro) (3:36)
12. The Perfect Weapon (7:41)
13. Alien DeathRay (4:31)

Pár ízelítő részlet után most a teljes első szám is meghallgatható Divide & Conquer címmel.

 

Hozzászólások 

 
#2 Equinox 2022-01-09 00:15
Dino Jelusic ez a horvát arc, aki a Whitesnake-be is belépett? (nem Jelusick akkor)

Ez méregerősnek néz ki
Idézet
 
 
#1 Padányi-Gulyás Gergely 2022-01-08 18:08
Romeo úr nem nagyon tud hibázni.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.