Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés
Hiba
  • JFolder::delete: Could not delete folder

Februárban Budapesten koncertezik a Monster Magnet

Idén tavasszal jelent meg a Monster Magnet új lemeze, a Mindfucker. A csapat az album turnéján ismét eljut Budapestre jövő év elején.

1213mm

Mindfucker címmel jelent meg március 23-án a Monster Magnet új nagylemeze. A zenekar ismét nyersebb, agresszívebb irányba kanyarodott tizenegyedik albumán, szemben az eggyel korábbi Last Patrollal. Miközben akkor ismét elszállósabb, pszichedelikusabb, spacerockosabb irányban mozogtak Dave Wyndorfék, most nyersebb, garázsosabb lesz a stílus, az olyan detroiti alapzenekarok nyomdokain, mint a Stooges, az MC5 vagy a Grand Funk Railroad.

A csapat sokszor játszott már Magyarországon, most pedig ismét jönnek: február 6-án Budapesten, a Dürer Kertben lehet megnézni őket a brit Puppy vendégeskedésével. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.