Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ez őrült zene őrült időkre, őrült emberektől”

With Man In Charge címmel jelenik meg tavasszal a Peaceville-nél a Violation Wound új lemeze, amelyről meghallgatható egy dal. A csapat főnöke Chris Reifert, akit a Death, az Abscess és az Autopsy soraiból lehet ismerni.

0215violationwound

Új lemezzel jelentkezik április 27-én Chris Reifert punk/metal-bandája, a Violation Wound. A With Man In Charge-on Reifert Joe Orterry basszerrel és Matt O’Connell dobossal zenél, és több mint húsz dalt rejt majd, producere Greg Wilkinson volt. „Ez nem csak valami kísérlet arra, hogy újraéljük a rég elmúlt punkos időket, vagy hogy rákapcsolódjunk arra, amit az emberek manapság hardcore-nak hívnak, hanem őrült zene őrült időkre, őrült emberektől”, mondja Reifert.

Az első dal Stalemate Suicide címmel máris meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.