Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ez a szám szexibb, energikusabb, mint az utóbbi időben írt dalaink”

Rejoice címmel mutatta be új dalát a Def Leppard. A szám a csapat aktuális Las Vegas-i rezidenciakoncertjeit hivatott megtámogatni.

def_leppard_k2023_01

Február 3-tól február 28-ig ismét Las Vegasban rendezkedik be a Def Leppard, akik összesen tizenkét koncertet adnak majd a városban. Ezeket a bulikat hivatott felvezetni a Rejoice című új dal, amely az első saját szerzemény Joe Elliottéktól a két éve közzétett Back In ’73 óta, igaz, tavaly a Netflixen bemutatott Bank Of Dave 2: The Loan Ranger című filmben is felcsendült tőlük egy feldolgozás, a Ben E. King-féle Stand By Me. „Megvolt már egy ideje ez a riffem és dalötletem, így amikor Joe megkeresett az ő ötletével, kreáltam egy törzsi hangzású dobloopot, ami tökéletesen illett egy már korábban megírt témához – mondja Phil Collen gitáros. – Elküldtem Joe-nak, és színtiszta mágia volt az egész, egyből ráénekelt, és meg is született a dal. Utána átküldtük Ronan McHugh-nak, aki aztán különböző hangzásokkal készített hozzá egy végleges dobloopot. Remekül összeállt a kép, összeállt egy roppant erőteljes, együtténeklős dal. Imádjuk, igazi hard rock! Valamivel szexibb, energikusabb, mint az utóbbi időben írt dalaink, tényleg varázslatos!”

A Def Leppard legutóbbi sorlemeze 2022-ben jelent meg Diamond Star Halos címmel.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.