Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ez a szám agresszív és robbanékony ízelítő abból, mi következik!”

Advent címmel új dalt mutatott be a Dynazty. A zenekar új albuma valamikor tavasszal várható.

1030dynazty

Az AFM-nél érkezik valamikor 2022 tavaszán a dallamos vonalon erős, svéd Dynazty új nagylemeze, a 2020-as The Dark Delight album folytatása. Az Advent című első dal máris meghallgatható. „Amikor 2020-ban a pandémia a turnézás félbehagyására kényszerített bennünket, úgy dönöttünk, abba fektetjük az energiát, hogy a legjobb, minket leginkább tükröző album elkészítésébe fektetjük az energiáinkat – mondja Nils Molin énekes. – Pontosan ez is történt. Az Advent agresszív és robbanékony ízelítő abból, mi következik!”

További részletek remélhetőleg hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.