Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Év végén ismét Magyarországon játszik a Morbid Angel

December 3-án, hat év után ismét Budapesten lép fel a Morbid Angel. Viszont jelentős különbség, hogy a csapat tagsága teljesen kicserélődött azóta Trey Azagthoth körül…

0524ma

Télen újra Budapesten koncertezik a Morbid Angel, akik addigra elvileg bőven megjelentetik régóta esedékes új nagylemezüket is. Az utóbbi évek során mindenki kicserélődött a csapatban Trey Azagthoth mellett: a régről ismert Steve Tucker basszer/énekessel, Scott Fuller dobossal és Dan Vadim Von gitárossal felálló csapat nemrég fejezte be új albumának munkálatait Erik Rutan producerkedése mellett, és Észak-Amerikában már játszottak is róla az aktuális koncerteken. A hazai buli helyszíne a Barba Negra lesz, részletek itt. Tuckerrel eddig mindössze egyszer, 2004-ben játszott nálunk a csapat.

A távozott David Vincent és Tim Yeung nemrég szintén Budapesten koncertezett az I Am Morbiddal, beszámolónkat itt olvashatod.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+2 #4 ördöngös 2017-07-08 08:18
I am the hellspawn!
Idézet
 
 
#3 Zoli 2017-07-07 20:57
Penge koncert!
Idézet
 
 
+2 #2 Thasaidon 2017-07-07 15:16
Bivaaaly! \m/
Idézet
 
 
+3 #1 drughi 2017-07-07 14:50
Kilógó belekkel is ott leszek!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.