Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Északi Fenevad: újabb szupergroup nagy nevekkel

1122nbNordic Beast névre hallgat az a szupergroup, amelyben a Motörhead, a Europe, a King Diamond és a Wig Wam tagjai egyesítették erőiket. A zenekar egyelőre haknicsapatként startolt el, de a zenészek nem zárják ki, hogy előbb-utóbb saját dalokat is írjanak.

John Norum és Mic Michaeli, azaz a Europe gitárosa és billentyűse, Mikkey Dee, a Motörhead dobosa, Hal Patino, a King Diamond zenekar basszusgitárosa és Åge Sten Nilsen, a Wig Wam énekese alkotja a Nordic Beast nevű frissen alakult formációt, amely január 31-én debütál élőben Oslóban.

A zenekar egyelőre vegyesen válogat majd a tagok munkásságából, később azonban elképzelhető, hogy saját dalokat is írnak majd.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.