Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Elkészült az új Adrenaline Mob

1025amobElkészült az Adrenaline Mob új nagylemeze. Russell Allen énekes és Mike Orlando gitáros friss munkája valamikor a következő hónapokban jön ki.

Egyelőre még nem tudni, pontosan mikor jön ki a Century Mediánál az Adrenaline Mob harmadik – ha a gyűjteményes jellegű Dearly Departedet is számítjuk, negyedik – lemeze, de a munkálatokkal a napokban elkészült a zenekar. Az anyagnak egyelőre még nincs címe, de a New York-i Sonic Stomp stúdióban készült Mike Orlando gitáros és Russell Allen énekes irányítása mellett. „Minden nagyszerűen alakul, mindketten nagyon elégedettek vagyunk a hangzással és az irányvonallal", mondta pár héttel ezelőtt Orlando az albumról.

A csapatból még 2014-ben távozott az újjáéledt Disturbed elfoglaltságai miatt elszólított John Moyer basszer, az akkor helyette leigazolt Erik Leonhardt továbbra is a zenekar tagja. A 2015 elején elhunyt A.J. Pero dobos utódja egy session ütős, Jordan Cannata lett.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.