Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Devildriver: nyáron dalszerzés, év végén stúdió

Nem vacakol sokat a következő album munkálataival a Devildriver, bár ezt már megszokhattuk tőlük. Mike Spreitzer gitáros szerint a zenekar máris rendelkezik pár új dallal, és ha minden jól megy, ősszel fel is veszik az új anyagot.

„Már megkezdtük a dalszerzést”, mondta Mike a Dublin Concertsnek. „Tudom, hogy John Boecklinnek máris van pár nótája. Nekem még nem nagyon jutott időm dalokat írni, mert épp most költöztem új házba, és felépítettem egy stúdiót a garázsban ahelyett, ami a szüleim házában működik, azt ugyanis kinőttem. De eddig minden albumunk pre-produkciós munkálatai ott zajlottak. Csak már olyan régóta dolgoztam ott, hogy nem voltam képes kreatív lenni ott… Júliusban és augusztusban üres a naptárunk, szóval akkor már azzal szeretnék foglalkozni, hogy dalokat írok a következő anyagra. Boecklinnek olyan három-öt száma lehet, és most előzetesen novembert, decembert céloztuk be a felvételekre. Ami azt jelenti, hogy az album talán valamikor jövő nyár környékén jelenhet meg.”

A Devildriver legutóbbi lemeze tavaly jött ki Winter Kills címmel.

 

Hozzászólások 

 
#3 Sárvári Gábor 2014-05-05 12:51
Én szeretem a zenéjüket, örülök a hírnek. Csinálják csak! Jó lesz az.
Idézet
 
 
+1 #2 kéjsóvárbohóc 2014-05-04 19:23
Sajna eléggé egysíkú lemezeket adnak ki!
Idézet
 
 
+1 #1 matheusthemaggot 2014-05-04 12:52
Már megint?
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.