Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Deftones + Isis = Palms

Palms névre hallgat az a négytagú új formáció, amelyben az Isis három egykori tagja egyesítette erőit a Deftones frontember Chino Morenóval. A zenekar első nagylemeze már idén a boltokba kerül a Mike Patton-féle Ipecac gondozásában.

A Palmsot Jeff Caxide basszer/billentyűs, Aaron Harris dobos és Clifford Meyer gitáros/billentyűs alapították. „Egy kicsit több mint egy éve alakultunk", mondja Harris. „Folytatni szerettük volna a közös zenélést az Isis sztori vége után. Chino nem sokkal később csatlakozott hozzánk, és onnantól kialakult a hangzásunk." „Hatalmas Isis rajongóként mindig is imádtam azokat a hangulatokat, amiket ezek a srácok a hangzásukkal teremtettek", teszi hozzá Chino (a képen). „Nagyon izgalmas egyesíteni a kreativitásunkat, és roppant szórakoztató is egyben."

A Palms első nagylemeze az Isis istállójánál, a Ipecacnél jön ki még idén, a produceri munkálatokat maga a csapat, a keverést pedig Harris végzi.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.