Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Death By Stereo és BillyBio a Dürerben

Ismét Budapesten koncertezik a BillyBio nyár elején. Billy Graziadei zenekara a Death By Stereóval érkezik hozzánk.

billybio_k2018_01

Tavaly év végén jelent meg a Biohazardból ismert Billy Graziadei szólóbandája, a BillyBio első nagylemeze, a Feed The Fire. A dalokat ősszel már élőben is hallhattuk a Life Of Agony előtt, most pedig azt is bejelentették, hogy június 20-án ismét Budapesten koncertezik a csapat, ezúttal a Dürer Kertben. Noha a hazai szervezők ezt még nem tették közzé, Billy a Facebookon már azt is nyilvánosságra hozta, hogy a bulira a Death By Stereo társaságában kerül majd sor a Dürer Kertben. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.