Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Darknet Surfer: új magyar zenekar ismert underground arcokkal

Új zenekar alakult tavaly Darknet Surfer néven. A csapatban a Room Of The Mad Robots, a Moby Dick, az Ørdøg és az Angertea tagjai egyesítették erőiket.

0312dns

Ismét olyan magyar csapat alakult, amelyre érdemes lesz odafigyelni: a Darknet Surfer, azaz DNS tagjai Berszán Miklós gitáros (Room Of The Mad Robots), Budai Béla dobos (Moby Dick, ex-Leander Rising), Mahboubi Salim basszusgitáros (Ørdøg, ex-Superbutt) és Mihály Gergely énekes (Angertea). „Azért hoztuk létre ezt a zenekart, hogy anyazenekaraink mellett laza, ám komolyan vett örömzenélés formájában összehozzunk egy ütős, mai, modern rock/metal-lemezt. Terveink szerint egy nyolc-tíz számos albummal fogunk jelentkezni idén év végén, de legkésőbb 2019 elején. Annyi már biztos, hogy a lemez kiadása előtt készülni fog egy bemutatkozó videóklip, és lehet, hogy egyéb nótákat is hallani fogtok tőlünk. Nincs görcsölés, nincsenek komoly határidők, csakis teljes szívből játszott egyéni felfogású rock-metal, határok és stílusbeli keretek nélkül."

A csapatról bővebb információk itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.