Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Cold: még egy dal a Tetrarch új lemezéről, júliusban Rockmaraton

Május 9-én, The Ugly Side Of Me címmel új albumot jelentet meg a Tetrarch. A zenekar az idei Rockmaratonon is fellép.

0920tetrarch

2021-ben jelent meg a nu metalos vonalon mozgó Tetrarch legutóbbi nagylemeze, az Unstable. A zenekar – azaz Josh Fore énekes/gitáros, Diamond Rowe gitáros, Ryan Lerner basszer és Ruben Limas dobos – a Napalmnál hozza ki a folytatást május elején, The Ugly Side Of Me címmel.

tetrarch_cA lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Anything Like Myself
02. Never Again (Parasite)
03. Live Not Fantasize
04. Erase
05. The Only Thing I've Got
06. Best of Luck
07. Crawl
08. Cold
09. Headspace
10. The Ugly Side of Me

A már ismert Live Not Fantasize és Never Again (Parasite) után most a Cold is meghallgatható. A Tetrarch az idei Rockmaratonon is fellép.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.