Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Chaos: új dal a The Hellfreaks első Napalm kiadós albumáról

Április 14-én jelenik meg a The Hellfreaks új lemeze. A hazai csapatnak a Pitch Black Sunset lesz az első albuma a Napalm kiadónál.

0819hellfreaks

thehellfreaks_cA világ egyik vezető metálkiadójánál, a Napalmnál adja ki tavasszal új nagylemezét a hazai Te Hellfreaks. Az album három évvel követi a sorban a legutóbbi God On The Runt.

A soraiban Radnóti Zsuzsa – azaz Shakey Sue – énekest, Takács „Jozzy” József gitárost, Budai Béla dobost és Domján Gabi basszert tudó zenekar lemezére az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Sunrise
02. Old Tomorrows
03. Hit Me Where It Hurts
04. Chaos
05. Weeping Willow
06. Body Bag
07. Rootless Soul Riot
08. PBSS
09. Sunset

A korábban már közzétett Old Tomorrows és a Hit Me Where It Hurts után a zenekar most bemutatta a Chaos című szám videóját a lemezről.

 

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.