Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Bury The Cross… With Your Christ: friss dal a Deicide-tól, jövőre jön az új lemez

Bury The Cross… With Your Christ címmel új dalt jelentetett meg a Deicide. A szám már a jövő évben várható új nagylemez előhírnöke.

1227deicide

Meglehetősen régen, a 2018-as Overtures Of Blasphemy óta nem adott ki nagylemezt a floridai death metal színtér egyik alapzenekara, a Deicide. Glen Benton énekes/basszer, Steve Asheim dobos, Kevin Quirion gitáros és a tavaly csatlakozott Taylor Nordberg gitáros a tervek szerint 2024-ben, Banished By Sin címmel végre kihozzák a folytatást. A sorrendben tizenharmadik Deicide-sorlemez első előzetesét az ünnepek alatt mutatták be a Bury The Cross… With Your Christ dal képében, amelyet a stúdiómunka terén is szakavatott Nordberg mellett Jeramie Kling és Josh Wilbur öntött végső formába.

A szám videója korhatáros, így egyet kattintani kell a megtekintéséhez.

 

Hozzászólások 

 
#3 kiss gabor 2023-12-27 14:39
Pont jokor jottek ki ezzel a klippel, maskulonben nem tudom, hogyan oldottam volna meg, hogy a totalis gyulolet jegyeben teljen a Karacsony.
Idézet
 
 
#2 Cogliostro 2023-12-27 11:21
Döbbenet, mennyire nem veszik már ezt komolyan Bentonék. :D
Karácsonyi klip....
Persze ez csak a videóra értendő, a zene most is tökönvág.
Idézet
 
 
#1 JamesKent 2023-12-27 10:58
Aranyos, szép tartalmú zene. Az időzítés meg kiváló.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.