Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Budapesten az Evil Invaders és az Angelus Apatrida közös turnéja

Február 21-én igen erős összeállítású turné éri el Budapestet: közösen lép fel a Dürerben az Evil Invaders és az Angelus Apatrida.

0617ei

Két kiváló, fiatal európai csapat turnéja jut el jövő év elején Magyarországra. A belga Evil Invaders energikus, gyors és old school heavy/speed metaljáról vált ismertté az elmúlt években a színtéren, a spanyol Angelus Apatrida pedig a thrash egy dallamosabb, érettebb változatát nyomja. A páros vendége a szintén belga Schizophrenia lesz, akik death metalban utaznak.

A zenekarok hazai bulija február 21-én lesz a Dürer Kertben, a Concerto szervezésében, részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#1 TomTom86 2020-06-18 21:44
Schizophrenia azert eros sima death metalnak minositeni. szerintem nagyon utos thrash zenet tolnak
Hallgasd meg es dontsd el :)

https://youtu.be/8ugulQbV6OU
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.