Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Brotherhood címmel, októberben érkezik a kettes Asphalt Horsemen

Októberben jelenik meg az Asphalt Horsemen második nagylemeze, amely a Brotherhood címet kapta. A zenekar lemezbemutató koncertje november 4-én lesz a Dürer Kert Room 041 termében.

0830ah

Noha nem tette sztárcsapattá az Asphalt Horsement a két éve megjelent első nagylemez, az album azért igencsak jó visszhangokra talált a közönség soraiban, így jó hír, hogy októberben érkezik a második lemez. A Brotherhoodról egyelőre nem tudunk sokat, de tizenkét friss dal kerül fel rá, és a banda felállása is változatlan, továbbra is Lőrincz Károly énekes, Matyasovszky Géza gitáros, Megyesi Balázs basszer és Bencsik István dobos alkotja a csapatot. A dalokat nagyrészt Szolnoki Bertolddal vették fel, a dob- és basszusfelvételeket pedig Lakatos Gábor készítette a SuperSize Recordingban. Emellett a gitár- és énekfelvételeknél Szőke Gábor (The Joystix) is besegített a producerkedésbe.

A Brotherhood lemezbemutatója november 4-én lesz a Dürerben, további részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.