Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Brit bluesos garázsrock-trió játszik Slash zenekara előtt az Arénában

Az egyre nagyobb rajongótáborral rendelkező angol rocktrió, a RavenEye melegíti majd be a közönséget november 18-án este Slash és bandája előtt Budapesten. A formáció vezetője Oli Brown, aki korábban három sikeres szólóalbumot jelentetett meg.

1016raveneye

A hétszeres Brit Blues Award-nyertes – köztük a legjobb énekes, a legjobb gitáros és az év albuma – Oli Brown új bandája, a RavenEye lett Slash, Myles Kennedy és a The Conspirators előzenekara az őszi európai turnén. A garázsrockos vonalon mozgó formáció tavaly alakult meg, és tavaly már Joe Satriani körútján is lehetőséget kaptak, bemutatkozó EP-jük pedig tavasszal jelent meg Breaking Out címmel.

A koncert november 18-án lesz a Papp László Sportarénában, további részletek itt.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.