Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Blisskill: új csapattal tér vissza a Darkest Hour két ex-tagja

0311blisskillBlisskill névre hallgat az az új zenekar, amit a Darkest Hour két egykori tagja, Kris Norris gitáros és Ryan Parrish dobos alapított. A csapat melodikus death metalban utazik, és valószínűleg már idén bemutatkozik egy teljes hosszúságú albummal.

Már hét dalt teljesen megírt a Blisskill nevezetű új formáció, amelyet két egykori Darkest Hour muzsikus alapított. Kris Norris gitáros 2001-től 2008-ig, Ryan Parrish dobos pedig 1999-től 2011-ig zenélt a washingtoni metalcore pionírok soraiban, vagyis mindketten régi motorosok a műfajban. Az új zenekarban egy Pacey nevű második gitáros is játszik, de azt egyelőre nem tudni, ki énekel majd a debütáló lemezen, ami máris készülőben van.

A trió eddig hét dalt írt meg az anyaghoz, amiket már csak fel kell venni. A zene Norrisék saját bevallása szerint melodikus death metal, ami Kris jellegzetes dalszerzői stílusában fogant. A debüt még valamikor idén megjelenhet.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.