Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Bemutatta első dalát a HIM két volt tagját is soraiban tudó Flat Earth

Bemutatta első dalát a HIM romjain szerveződött Flat Earth. A zenekarban Mikko „Linde" Lindström gitáros mellett a banda régi dobosát, Gas Lipsticket is ott találjuk.

0213flatearth

Flat Earth a neve annak a csapatnak, amelyben Mikko „Linde" Lindström, a HIM volt gitárosa, illetve a zenekar legismertebb felállásának dobosa, Mika „Gas Lipstick" Karppinen dobos egyesítette erőit az Amorphis volt basszerével, Niclas Etelävuorival. A zenekart a Polanski énekese, Anttoni Pikkarainen teszi teljessé, dalaikat pedig egyszerre ígérik súlyosnak és pszichedelikusnak – ám az alap nem a HIM-féle love metal, hanem sokkal inkább az alternatív rock fénykorának irányába mutat.

A zenekar a Finnvoxban készíti bemutatkozó lemezét Hiili Hiilesmaa producerrel, aki a HIM mellett többek között az Amorphisszal, a The 69 Eyesszal és az Apocalypticával is dolgozott már azelőtt, a megjelenés pedig még idén várható. Első dalukat máris meg lehet hallgatni.

 

Hozzászólások 

 
#1 shmonsta 2018-05-21 11:39
Nekem ez tetszik, hangulatos zene. Jöhet az album.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.