Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Azt mondtuk: elég a középtempókból, hozzuk vissza a blastbeateket!”

Satanic North néven fut az a projekt, amelyben az Ensiferum tagjai kirándulnak black metalos vizekre. A formáció első albuma pénteken jelent meg, és több dal is meghallgatható róla.

0423satanicnorth

Petri Lindroos (Ensiferum, Warmen) és Janne Parviainen (Ensiferum) alapította meg a Satanic North nevű zenekart, amelynek április 19-én jött ki első teljes nagylemeze a Reaper Entertainment gondozásában. „A Satanic North átszakította a kaput, és kitört a sötétségből, hogy gyűlöletet és blaszfémiát terjesszen a világban – mondják. – Mindent egyszerű, gyakorlatias szemszögből néztünk: nem akartunk satanicnorth_ctúl sokszor nekifutni a daloknak, hogy nyersek és természetesek maradjanak. Mindannyian ugyanúgy tekintünk a black metalra, és azt mondtuk: elég a középtempókból, hozzuk vissza a blastbeateket!"

A dallista az alábbi:

01. War
02. Arise
03. Village
04. Hatred And Blasphemy
05. Four Demons
06. Behind The Inverted Cross
07. Vultures
08. Wolf
09. Kohti Kuolemaa
10. Satanic North

A lemezről három dal is meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.