Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Az elmúlt évtizedben nem hallottam ennyire jó riffet”

Új dallal jelentkezett a Dirty Honey. Egyelőre nem tudni, mikor várható a kaliforniai csapat második albuma.

dirty_honey_k2022_02

Tavaly, a KISS előtt Budapesten is fellépett a Dirty Honey, akik 2021-es debütáló albumuk után lassan ráfordulnak a folytatásra. Az első lépés egy friss dal Won’t Take Me Alive címmel, amelyet tavasszal vettek fel Nick DiDia producerrel, és a stúdióban itt debütál a bandában az új dobos, Jaydon Bean. „Az elmúlt évtizedben nem hallottam ennyire jó riffet – mondja Marc LaBelle énekes. – Maga a dal pedig szexi és fesztelen, de benne van a Dirty Honey lényegét adó súlyosság és könnyedség is.”

A második lemez megjelenéséről egyelőre nincsenek információk, de a zenekar jelenleg Amerikában turnézik.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Roger Waters - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 22.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.